Image Sizes (3.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: More
ug: داۋامى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Styles
ug: شەكلى
