Image Sizes (3.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: More
sl: Več

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Image sizes
sl: Velikosti slik

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
