Image Sizes (4.0.0-rc4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: More
az: Daha çox

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: - empty image -
az: - boş şəkil -

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
az: 'Ölçülər' atributundan istifadə edərkən istifadə ediləcək şəkil üslubları

en: - None (original image) -
az: - Yoxdur (orijinal şəkil) -
