Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: More
vi: Thêm

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Media
vi: Phương tiện

en: Original
vi: Gốc

en: Image sizes
vi: Kích cỡ ảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
