Image Sizes (4.0.0-rc6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: More
gu: વધુ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
