Image Sizes (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The part of the image that will be retained during the crop.
jv: Bagéyan gambar sing bakal dijupuk sakjroning pangethokan.

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
jv: Ngowahi ukuran bisa ndadekaké gambar nduwéni dimensi sing baku. Iki bisa nyebabaké gambar mulur utāwā mleyat-mleyot.

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Nggedhéaké lan ngecrop gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
jv: Gagrag gambar
