Image Sizes (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Media
hi: मीडिया

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Style
hi: अंदाज

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Image style
hi: छवि शैली
