Image Sizes (8.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Media
el: Μέσα

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Style
el: Στυλ

en: Image sizes
el: Μεγέθη εικόνων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Styles
el: Στυλ

en: The part of the image that will be retained during the crop.
el: Το τμήμα της εικόνας που θα διατηρηθεί κατά την περικοπή.

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
el: Η αλλαγή μεγέθους θα δημιουργήσει μια εικόνα με ακριβείς διαστάσεις. Αυτό μπορεί να προκαλέσει παραμορφώσεις όπως δυσανάλογη έκταση (τράβηγμα) ή συρρίκνωση της εικόνας.

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η κλιμάκωση και περικοπή της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
