Image Sizes (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Style
fi: Tyyli

en: Image sizes
fi: Kuvakoot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Already exists
fi: On jo olemassa

en: Styles
fi: Tyylit

en: The part of the image that will be retained during the crop.
fi: Leikkauksen jälkeen kuvasta säilytettävä osa.

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
fi: Kuvien koon muuttaminen tekee kuvista ennaltamäärätyn kokoisia. Tämä voi aiheuttaa kuvien venymistä.

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus aalaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)ja sk

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: execute
fi: suorita
