Image Sizes (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The part of the image that will be retained during the crop.
be: Частка выявы, якая застанецца некранутай падчас абразання.

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
be: Змена памераў створыць выявы згодна з дакладна ўказанымі вымярэннямі. Гэта можа выклікаць непрапарцыйнае расцягванне або сцісканне выяваў.

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць маштабаванне і абрэзку малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image style
be: Стыль выявы
