Image sliders (6.0.0) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Role
fr: Rôle

en: Changed
fr: Modifié

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: Language code
fr: Code de la langue

en: The description.
fr: La description.

en: Image field
fr: Champ image

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
