Image sliders (6.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
