Image sliders (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Role
af: Rol

en: Language code
af: Taalkode
