Image sliders (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Created
fi: Luotu

en: Role
fi: Rooli

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi
