Image sliders (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Role
vi: Vai trò

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
