Image sliders (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Created
es: Creado

en: Role
es: Rol

en: Changed
es: Modificado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Language code
es: Código de idioma

en: The description.
es: La descripción.

en: Image field
es: Campo de imagen
