Image sliders (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Role
nn: Rolle

en: Language code
nn: Språkkode
