Image sliders (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
