Image sliders (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
