Image sliders (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
