Image sliders (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Role
az: Rollar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu
