Image Style Metadata (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: File ID
sv: Filens ID

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Example
sv: Exempel

en: Method
sv: Metod

en: Style
sv: Stil

en: Changed
sv: Ändrad

en: Queue
sv: Kö

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
