Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Example
pt: Exemplo

en: Method
pt: Método

en: Style
pt: Estilo

en: The width of the image.
pt: A largura da imagem.

en: The height of the image.
pt: A altura da imagem.

en: Changed
pt: Alterado

en: Queue
pt: Fila

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
