Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: File ID
uk: ID файла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Method
uk: Спосіб

en: Style
uk: Стиль

en: Changed
uk: Змінено

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Max Height
uk: Макс. висота

en: Queue
uk: Черга

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Direct
uk: Прямий

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
