Image Style Metadata (1.0.0-beta7) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Method
pl: Metoda

en: Style
pl: Styl

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Max Height
pl: Maks. wysokość

en: Queue
pl: Kolejka

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość
