Image Style Metadata (1.0.0-beta11) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Method
lv: Veids

en: Style
lv: Stils

en: Changed
lv: Labots

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
