Image styles mapping (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Bundle
ps: بنډل
