Image styles mapping (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
