Image styles mapping (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Entity
ar: الكيان

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
