Image styles mapping (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Entity
et: Olem

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Responsive image styles
et: Kohanduva pildi stiilid
