Image styles mapping (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Responsive image styles
th: รูปแบบของรูปภาพ Responsive
