Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Entity
ca: Entitat

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Responsive image styles
ca: Estils d'imatges responsives
