Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Image styles
jv: Gagrag gambar
