Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: All
sv: Alla

en: Fields
sv: Fält

en: Entity
sv: Objekt

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: View mode
sv: Visningsläge
