Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: All
ta: எல்லா

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
