Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: All
tr: Tümü

en: Fields
tr: Alanlar

en: Entity
tr: Nesne

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Responsive image styles
tr: Duyarlı resim stilleri
