Image Styles Mapping (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: All
cy: I gyd

en: Fields
cy: Meysydd
