Image Styles Mapping (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Entity
lv: Entītija

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: View mode
lv: Skata režīms
