Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Responsive image styles
fi: Responsiivisten kuvien tyylit
