Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: All
ja: すべて

en: Fields
ja: フィールド

en: Entity
ja: エンティティ

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Responsive image styles
ja: レスポンシブ画像スタイル
