Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: All
kk: Барлық

en: Fields
kk: Өрістер
