Image Styles Mapping (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: Entity
sk: Entita

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Responsive image styles
sk: Štýly responzívnych obrázkov
