Image Styles Mapping (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Field
da: Felt

en: View
da: Vis

en: All
da: Alle

en: Fields
da: Felter

en: Image styles
da: Billedformater

en: Responsive image styles
da: Responsive billedformater
