CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Edit
ca: Edita

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Media
ca: Multimèdia

en: Domain
ca: Domini

en: Changed
ca: Canviat

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Bundle
ca: Embolcall

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: File extension
ca: Extensió del fitxer

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
