CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Media
el: Μέσα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Bundle
el: Ομάδα

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: File extension
el: Κατάληξη αρχείου

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Entity ID
el: ID οντότητας
