CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Status
es: Estado

en: Edit
es: Editar

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Link
es: Enlace

en: Category
es: Categoría

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: Field name
es: Nombre del campo

en: N/A
es: N/D

en: Media
es: Multimedia

en: Domain
es: Dominio

en: Security Options
es: Opciones de seguridad

en: All time
es: Todo el periodo

en: Changed
es: Modificado

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Processed
es: Procesado

en: Not processed
es: No procesado

en: Bundle
es: Paquete

en: MIME type
es: Tipo MIME

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: File extension
es: Extensión de archivo

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Entity ID
es: ID de entidad
