CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Edit
et: Muuda

en: Error Message
et: Veateade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Domain
et: Domeen

en: Changed
et: Muudetud

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Bundle
et: kogum

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: File extension
et: Faililaiend

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Entity ID
et: Olemi ID
