CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Status
it: Stato

en: Edit
it: Modifica

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Category
it: Categoria

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Published
it: Pubblicato

en: Field name
it: Nome del campo

en: N/A
it: N/D

en: Domain
it: Dominio

en: All time
it: Dall'inizio

en: Changed
it: Modificato

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Processed
it: Processato

en: Not processed
it: Non processato

en: MIME type
it: Tipo MIME

en: File extension
it: Estensione del file

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Entity ID
it: ID Entità
