CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Media
ne: मिडिया

en: Bundle
ne: पोका

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Dependencies
ne: आश्रित
