CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Field name
nn: Feltnamn
